Objavte lety za najlepšie ceny

Uruguaj Parque Nacional Santa Teresa

Ubytovanie Uruguaj Parque Nacional Santa Teresa


Uruguaj je jednou z najmenších krajín v Južnej Amerike, ale ponúka mnoho krásnych miest na návštevu. Medzi tie najkrajšie miesta patrí Parque Nacional Santa Teresa. Tento národný park sa nachádza v Departamente Rocha, na východe krajiny. Je to nádherné miesto, ktoré stojí za to navštíviť, pretože ponúka krásne scenérie a mnoho príležitostí na oddych a zábavu.

Parque Nacional Santa Teresa je obklopený prírodou a poskytuje veľa možností na turistiku, cyklistiku a iné aktivity. Park sa rozprestiera na ploche 3 000 hektárov a pozostáva z množstva brehov, ostrovčekov a pláží. Park bol založený v roku 1945 a je chránený štátnou vládou.

Ubytovanie v parku ponúka niekoľko možností. Existuje veľa kempov a chatiek k dispozícii pre návštevníkov, ktoré sa nachádzajú v parku. Chatky sú ideálne pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí chcú zažiť dobrodružstvo v krásnej prírode. Mnohé chatky ponúkajú tiež kuchynku a vonkajší gril, aby si návštevníci mohli pripraviť svoje vlastné jedlo.

Návštevníci majú tiež možnosť prenajať si karavany alebo stany, čo je skvelá voľba pre tých, ktorí chcú mať flexibilitu a voľnosť. Na kempingoch navhštevnící môžu využívať spoločné toalety a sprchy. Toto ubytovanie je veľmi cenovo dostupné, pretože park je vlastnený štátom.

Okrem ubytovania návštevníci parku môžu využívať aj množstvo ďalších služieb. Park ponúka tiež možnosti na jednodňové výlety, ktoré zahŕňajú rôzne aktivity, ako napríklad: prechádzky po lesoch, plávanie, rybolov, pozorovanie zvierat, bohatú históriu, obchody s darčekmi a oveľa viac.

Ak rád neobvyklé miesta, Parque Nacional Santa Teresa je skutočne miestom, ktoré by ste nemali premeškať. Je to skutočná oáza kľudu, kde sa naplno prepojíte s prírodou a užijete si objavovanie prekrásnych krajín. Takže neváhajte a nájdite si svoje ubytovanie v krásnom Uruguaji a zažite krásne chvíle v Parque Nacional Santa Teresa.


Najčastejšie otázky a odpovede Uruguaj Parque Nacional Santa Teresa


1. Aké sú ceny vstupeniek do Parque Nacional Santa Teresa?
- Vstupné je zhruba 4 až 8 USD (v rokoch 2020/2021).

2. Kedy je otvorený Parque Nacional Santa Teresa?
- Park je otvorený pre návštevníkov každý deň od 8:00 do 19:00 hodiny.

3. Aký druh zvierat sa dá v parku vidieť?
- V parku žijú rôzne druhy vtákov, obrovské ještaby, opice, vydry a iné zvieratá.

4. Dajú sa v parku robiť pikniky?
- Áno, v parku je k dispozícii niekoľko piknikových miest.

5. Dá sa v parku kempovať?
- Áno, v parku sa dajú prenajať chatky alebo sa dá stanovať na konkrétnych miestach.

6. Aké aktivity sú v parku k dispozícii?
- Možno tu absolvovať turistiku, kemping, rybolov alebo surfovanie.

7. Aké sú niektoré najpopulárnejšie turistické trasy v parku?
- Populárne turistické trasy v parku zahŕňajú Sendero de los Indios, Sendero del Palmar a Sendero del Cerro de la Buena Vista.

8. Je v parku možné surfovať?
- Áno, v parku je veľmi dobrá lokalita na surfovanie.

9. Aké sú niektoré okolité atrakcie blízko parku?
- Blízko parku sa nachádza historické mesto Colonia del Sacramento a národný park Cabo Polonio.

10. Aké sú odporúčané časy na návštevu parku?
- Odporúča sa návšteva parku počas letných mesiacov, keďže počas zimy tu môže byť veľmi chladno a mokro.


Letenka Uruguaj Parque Nacional Santa Teresa


Uruguaj je krajina s množstvom zaujímavých miest pre cestovateľov. Ak máte radi dobrodružstvá v prírode, Parque Nacional Santa Teresa by vám nemal chýbať v zozname miest, ktoré by ste mali navštíviť. Našťastie, dnešná doba nám umožňuje cestovať po celom svete a nájsť levné letenky do Uruguaja nie je problém.

Parque Nacional Santa Teresa sa rozprestiera na ploche 3 000 ha a nachádza sa na pobreží Uruguaja. Park bol zriadený v roku 1945 a pôvodne bol určený ako rodinná rezidencia. Od roku 1979 je park otvorený pre verejnosť a ponúka rôzne atrakcie a aktivity pre návštevníkov.

Ak sa rozhodnete navštíviť Parque Nacional Santa Teresa, nemôžete prehliadnuť pláže, ktoré sú jedným z hlavných lákadiel parku. Pláže sú obklopené morskými útesmi, kde si môžete pozrieť morské zvieratá a ich prirodzené prostredie. Park má tri hlavné pláže: Las Achiras, Santa Teresa a la Moza.

Okrem pláží ponúka park rôzne turistické atrakcie. Môžete navštíviť klenotnicu, kde si môžete pozrieť nálezy z vykopávok v parku, ako aj kultúrne a históriu regiónu. Ak máte radi adrenalinové zážitky, môžete sa prejsť na koni alebo medzi korunami stromov na zipline.

Uruguaj je krajina, ktorá ponúka množstvo možností pre turistov, ktorí radi objavujú krásy prírody. Parque Nacional Santa Teresa je miesto, ktoré musíte vidieť. Ak chcete ušetriť na letenkách, nezabudnite sledovať akciové ponuky a využiť letenky, ktoré ponúkajú nízke náklady na letenky na rôzne destinácie Uruguaja. Takto získate nezabudnuteľné zážitky z cesty a ušetríte peniaze na letenkách.


Dovolenka Uruguaj Parque Nacional Santa Teresa


Uruguaj je krajina, plná pôvabu, krásnej krajiny a tiež bohatej kultúry. Mnohí turisti, ktorí hľadajú svoj ďalší prázdninový cieľ, by sa mohli rozhodnúť pozrieť sa na to, čo ponúka národný park Santa Teresa.

Uruguaj, ktorý je umiestnený medzi Brazíliou a Argentínou, je známy svojimi krásnymi plážami, turistickými atrakciami a prekrásnou prírodou. Národný park Santa Teresa sa nachádza v departemente Rocha na východnom pobreží Uruguaja a môže ponúknuť moc krásnych scén a činností.

Park sa nachádza na 3055 hektárových plôch, ktoré poskytujú domov pre rôzne druhy zvierat, rastlín, hmyzu a vtáctva. Pre návštevníkov je najväčší záujem o pláže, ktoré tu nájdete. Pláže v Santa Terese ponúkajú pohľady na krásnu Atlantiku a sú obľúbeným miestom surferov.

Jednou z najviac nádherných pláží, ktorú by ste mohli navštíviť, je pláž Playa Grande. Je to jedna z najkrajších pláží v Uruguaji a je považovaná za symbol Santa Teresy. Navštíviť môžete aj pláže Playa del Barco, Playa del Puente a Wara Beach.

Samozrejme, národný park ponúkne ešte aj iné činnosti, ktoré môžete vyskúšať. Môžete si užiť piknik s priateľmi alebo rodinou, alebo sa vybrať na bicykel a prejsť sa parkom na kolesách. Pre tých, ktorí sú zvedaví a radi sa dozvedajú o miestnej faune a flóre, by mohli navštíviť miestnu ZOO, kde môžu vidieť koaly, pumy, labute a mnoho ďalších zvierat.

Celkové strávenie času na prázdniny v Santa Terese je zaručením skvelého zážitku. Môžete sa vydať na prechádzku v parku, navštíviť pláže a užívať si pohľad na Atlantický oceán, alebo jednoducho oddychovať a užívať si kraj, ktorý sa pred vami rozprestiera.

Tak sa určite rozhodnite pre Uruguaj a národný park Santa Teresa, kde sa môžete spojiť s prírodou a užiť si na dovolenke dokonalý oddych.


Počasie Uruguaj Parque Nacional Santa Teresa


Uruguaj, krajina ležiaca v južnej časti Južnej Ameriky, ponúka veľa možností pre túristov, ktorí hľadajú krásne prírodné scenérie. Jeden z najkrajších prírodných zákutí Uruguaja je Parque Nacional Santa Teresa, ktorý sa nachádza na pobreží Atlantického oceánu. Táto oblasť ponúka nádherné pláže, divokú prírodu a množstvo aktivít pre turistov.

Ak chcete navštíviť Parque Nacional Santa Teresa, najlepší čas na návštevu je v lete, keď sú teploty najvyššie. Júl a august sú najchladnejšími mesiacmi a nie sú ideálne pre kúpanie. Priemerná teplota v lete sa pohybuje okolo 25 stupňov Celzia, zatiaľ čo v zime je to približne 10 stupňov Celzia.

Za slnečných a teplých dní je Parque Nacional Santa Teresa ideálnym miestom na plávanie a slnenie sa na pláži. Najkrajšie pláže v parku sú La Moza, Playa del Barco, Playa Grande a Playa del Medio. Tieto pláže sú veľké a čisté, s jemným pieskom a krásnymi vodami. Turisti si môžu požičať slnečníky a lehátka a užiť si príjemný deň na pláži.

Okrem kúpania a slnenia sa, Parque Nacional Santa Teresa tiež ponúka množstvo iných aktivít. Návštevníci si môžu prejsť niektorými z turistických chodníkov v parku a pozorovať rôzne druhy vtákov a zvierat. Hľadanie vodopádov v oblasti Parque Nacional Santa Teresa je taktiež obľúbenou aktivitou turistov.

Cestovanie do Parque Nacional Santa Teresa je jednoduché a pohodlné. Park sa nachádza asi 35 kilometrov od mesta Punta del Este a 250 kilometrov od Montevidea, hlavného mesta Uruguaja. Najlepším spôsobom, ako sa do parku dostať, je si prenajať auto alebo taxi. Existuje tiež niekoľko autobusov, ktoré jazdia z Montevidea a Punta del Este do parku.

Parque Nacional Santa Teresa je ideálnou destináciou pre všetkých, ktorí hľadajú prírodný zážitok v Uruguaji. Turisti môžu užiť si nádherné pláže, návštevu vodopádov a prechádzať sa turistickými chodníkmi v oblasti parku. Bez ohľadu na ročné obdobie, Parque Nacional Santa Teresa je krásnym miestom, ktoré určite stojí za návštevu.


Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Veľké množstvo uspokojených klientov

Výhodné ceny leteniek

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Prehľadávať letenky