Objavte lety za najlepšie ceny

Surinam Paramaribo Zoo

Letenka Surinam Paramaribo Zoo


Surinam je malebná juhoamerická krajina s diverzitou exotických zvierat, ktoré je možné vidieť v národnom parku i v mnohých zoologických záhradách. Ak ste pripravení na adrenalinovú dovolenku s dávkou adrenalínu a zvieratami, potom je ideálnym miestom pre vás Paramaribo Zoo.

Paramaribo Zoo je jedna z najstarších a najväčších svojho druhu v Suriname. Založená bola v roku 1972 a má na starosti starostlivosť o zvieratá v celej krajine. Zoologická záhrada sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Surinamu, Paramariba, čo z nej robí ideálnu destináciu pre turistov a miestnych obyvateľov.

Zvieratá, ktoré nájdete v zoo, sú z rôznych častí Surinamu a iných krajín Latinskej Ameriky. Existuje veľa zvierat, ktoré možno vidieť v zoo, vrátane papagájov, opíc, jaguárov, kajmanov, tapírov, mačkovitých kočiek a mnohých ďalších.

Pravdepodobne najväčšou atrakciou v zoo je koala. Ak si prajete vidieť túto krásnu a roztomilú tvorúrku, zoo ju má v chove. Okrem koaly nájdete v zoo aj množstvo druhov vtákov. Najväčšou atrakciou sú farby ara, ktoré sú veľmi krásne.

Ďalšie veľké atrakcie v zoo sú kajmani. Tieto zvieratá sú považované za jedno z najnebezpečnejších v Suriname a sú nádhernými exotickými tvormi. Zoo sa snaží zabezpečiť, aby kajmany boli v bezpečí pre hostí a zvieratá. Ďalšou atrakciou sú tapíri, ktoré sú ideálnymi tvormi pre deti.

Suriname Paramaribo Zoo je otvorená každý deň od 9:00 do 17:00 hod. Vstupenky sú cenovo dostupné a sú otvorené pre všetkých, ktorí sa chcú zblížiť s exotickými zvieratami Surinamu.

V prípade, že hľadáte nezabudnuteľnú dovolenku, neváhajte navštíviť Paramaribo Zoo v Suriname. Táto živá, pestrosť a zvieratá prinesú skutočný zážitok zo surinamskej krajiny. Ak máte radi zvieratá, je toto to správne miesto pre vás!


Dovolenka Surinam Paramaribo Zoo


Dovolenka v Suriname je pre mnohých ešte stále neobjaveným klenotom Južnej Ameriky. Jedným z miest, ktoré by ste pri tejto príležitosti nemali vynechať, je aj Paramaribo Zoo. Tento zoologický park sa nachádza v hlavnom meste Surinamu Paramaribo a ponúka návštevníkom možnosť spoznať množstvo exotických druhov zvierat.

Paramaribo Zoo je pomerne malo známy zoologický park, ktorý však ponúka návštevníkom jedinečné zážitky. Tento park sa skladá z množstva oblastí a výstavných pavilónov, v ktorých sa na návštevníka čakajú rôzne druhy zvierat.

Zvieratá v Paramaribo Zoo sú usadené v prostredí, ktoré sa snaží napodobniť ich prirodzené prostredie. A tak sa návštevníci môžu tešiť z pozorovania rôznych druhov vtáctva, z ktorých mnohé sú ohrozené. Okrem toho tu môžete vidieť aj rôzne druhy primátov, levov a množstvo iných exotických zvierat.

Park ponúka aj možnosť pozorovať zvieratá v rôznych častiach dňa. Napríklad nálezisko korytnačiek je k dispozícii v skorých ranných hodinách a tiež aj na večerných prechádzkach. Takže ak si chcete užiť krásnu rannú prechádzku v parku, tento zoologický park bude pre vás ideálny.

Pre návštevníkov, ktorí majú radi pitoreskné prostredie, zoologický park ponúka aj rôzne záhrady a parky, ktoré si môžu návštevníci prezrieť. Park sa zameriava aj na ochranu a záchranu ohrozených druhov a svojou návštevou tak môžete tiež prispieť k ochrane týchto zvierat.

Celkovo povedané, návšteva Paramaribo Zoo je pre milovníkov zvierat a krásneho prostredia jedinečný zážitok. Tento malý zoologický park skrýva množstvo prekvapení, ktoré určite stojí za to vidieť osobne. Ak sa rozhodnete stráviť dovolenku v Suriname, strávenie popoludnia v Paramaribo Zoo by rozhodne malo byť na vašom zozname aktivít.


Ubytovanie Surinam Paramaribo Zoo


Surinam je jednou z najkrajších krajín v Južnej Amerike a jeho hlavné mesto Paramaribo je jedným z najkrajších a najzaujímavejších miest na svete. Pre turistov a cestovateľov, ktorí sa snažia objaviť krásy a zaujímavosti mesta a okolia, je ubytovanie jedným z kľúčových faktorov, ktoré treba brať do úvahy.

A ak hľadáte miesto na ubytovanie v Paramaribo, ktoré vás zahrnie do prírody, zvierat a kultúrnej nadšenosti, neexistuje lepšie miesto ako Surinamská zoologická záhrada.

Surinamská zoologická záhrada bola založená v roku 1972 ako úsilie z opätovného založenia a udržania miestnych druhov zvierat, ktoré boli vymiznuté z divočiny. Nachádza sa len niekoľko minút od centra mesta a ponúka dva druhy ubytovania: vstupenky na kemp v zoologickej záhrade, alebo ubytovanie v samostatnej chatke.

Ubytovanie v kempe zoologickej záhrady vám umožní zažiť prírodu a zvieratá v ich najbližšom možnom zážitku. Stanica leží na zázemí zoologickej záhrady, takže si môžete užívať potraviny a nápoje na vonkajšom bare a plniť sa kúpeľňami a sprchami v blízkosti.

Kempová oblasť je iba pre hostí, ktorí si vyžiadajú ubytovanie v kempe. Okolo kempového ohrady sa nachádza veľké množstvo rastlín a zvierat, ktoré si môžete pozrieť. Najzaujímavejšie zvieratá sú druhy opíc, pštrosie, jaguary a leopardy, ktoré sú v zoologickej záhrade v Suriname veľmi hojne zastúpené.

Podmienky v kempe sú prekrásne a máte k dispozícii rôzne polohovacie miesta, aby ste si mohli užívať divočinu a prírodu. A čo je ešte lepšie, ceny za ubytovanie sú veľmi prijateľné a cenovo dostupné pre každého.

Pre tých, ktorí sa rozhodnú zostať v chatke, Surinam Paramaribo Zoo má k dispozícii tri chatky s jedálenskou miestnosťou, kuchyňou a kúpeľňou s teplou a studenou vodou. Každá z chatiek má kapacitu pre štyroch hostí a je ideálna pre rodiny alebo skupiny priateľov.

Chatky sú roztomilé, pekne zariadené a ponúkajú vám možnosť stráviť večer pri ohnisku alebo relaxovať na vonkajšej terase. Ponúkajú sa aj aktivity, ktoré môžete podniknúť ako sú napríklad prechádzky, rybolov alebo kanoistika, ktoré spríjemnia váš pobyt v zoologickej záhrade Surinam.

Pre hostí, ktorí si vyberú ubytovanie na chatke, má zoologická záhrada aj ďalšie výhody, pretože každý deň sa môžete prejsť oblúkom do areálu a sledovať zvieratá. Je to skvelý spôsob, ako byť v tesnom kontakte s divočinou a prírodou.

Surinamská zoologická záhrada je jedným z najlepších miest k spoznaniu zvierat, prírody a tribálnej kultúry v Južnej Amerike. Ubytovanie v zoologickej záhrade je nesmierne zaujímavým spôsobom, ako sa dostať do tohto miesta a zažiť všetko, čo môže ponúknuť. Pre cestovanie do Surinamu a objavovanie miestnych krás určite navštívte Surinamskú zoologickú záhradu.


Počasie Surinam Paramaribo Zoo


V Suriname v Južnej Amerike je mesto Paramaribo. Toto mesto má rok čo rok podobný typ klímy, ale zmeny v počasí súvisia s ročným obdobím. Klima v Paramaribo je tropická, kde teploty sú vysoké a vzdušná vlhkosť je stále prítomná.

Väčšina dní v roku je v Paramaribo veľmi slnečných a teplota sa pohybuje okolo 29 °C. V marci až júni sa ale teploty zvyšujú a dosahujú maximálne 33 °C. Je potrebné zdôrazniť, že takéto vysoké teploty môžu byť pre niektorých návštevníkov náročné, pretože je to spojené s intenzívnym teplom a vysokou vlhkosťou vzduchu.

Väčšina zimných dní v Paramaribo je stále teplých, pričom teploty sa pohybujú okolo 26 °C, ale môžu sa vyskytnúť aj dni, kedy sú teploty nižšie. Zvyčajne sa jedná o krátku sezónu dažďov v decembri a januári. V tomto období môže byť obloha zakrytá mračnami a dážď sa môže objaviť.

Ak sa chystáte na návštevu mesta Paramaribo a jeho miestnych atrakcií, určite navštívite Paramaribo Zoo. Tento park je domovom mnohých druhov zvierat ako napríklad vodných a pozemných vtákov, rýb, želv, krokodílov, hadov, leguánov a mnohých ďalších. Návštevníci tu môžu vidieť aj množstvo druhov bežne vyskytujúcich sa v dažďovom lese, ako napríklad kapucínku a lemuřie.

Vhodný čas na návštevu Paramaribo Zoo závisí na vašom požiadavku na teplotu a vlhkosť. Ranne je obyčajne menej tepla a teda vhodnejší pre rodiny s deťmi. V prípade, že máte radi teplejšie počasie a chcete vidieť zvieratá aktívne, navštívte park popoludní.

V Paramaribo Zoo nájdete aj kaviareň, kde sa môžete osviežiť čerstvým ovocím a zeleninou alebo ochutnať tradičné jedlá Južnej Ameriky. Nenechajte sa odradiť počasím a vydajte sa na návštevu tejto krásnej časti Surinamu.


Najčastejšie otázky a odpovede Surinam Paramaribo Zoo


Otázky:
1. Aké zvieratá môžem vidieť v Surinamskom Paramaribo Zoo?
2. Aké sú pracovné hodiny Surinamského Paramaribo Zoo?
3. Aká je cena vstupného do Surinamského Paramaribo Zoo?
4. Môžem si zakúpiť vstupenky vopred online?
5. Aká je história Surinamského Paramaribo Zoo?

Odpovede:
1. V Surinamskom Paramaribo Zoo môžete vidieť viac ako 100 druhov zvierat, medzi ktoré patria lemovia, kočky, opice, dravce, hady, krokodíly a mnoho iných.
2. Pracovné hodiny sa líšia v závislosti od ročného obdobia. Zvyčajne je otvorené od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00 a v sobotu a nedeľu od 9:00 do 18:00.
3. Cena vstupného do Surinamského Paramaribo Zoo je 15 EUR pre dospelých a 10 EUR pre deti. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od ročného obdobia.
4. Bohužiaľ, momentálne nie je možné si zakúpiť vstupenky online. Vstupenky môžete zakúpiť na mieste pri vstupe do Zoo.
5. Surinamské Paramaribo Zoo bola založená v roku 1972 a odvtedy postupne rozširovala svoje zvieracie kategórie a zlepšovala svoje zariadenia.


Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Veľké množstvo uspokojených klientov

Výhodné ceny leteniek

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Prehľadávať letenky