Objavte lety za najlepšie ceny

Panama Altos de Campana National Park

Ubytovanie Panama Altos de Campana National Park


Altos de Campana National Park je národný park v Paname, ktorý sa nachádza len 60 km od mesta Panama City. Tento park ponúka nádherné výhľady na okolitú krajinu, zelené kopce a údolia, ktoré sú obklopené nekonečnými lesmi.

Pre turistov, ktorí hľadajú ubytovanie v blízkosti tohto parku, existuje mnoho možností. Najlepšie miesta na ubytovanie v tomto regióne sú hotely a rekreačné centrá.

Jedným z najlepších miest na ubytovanie v Altos de Campana National Park je hotel Los Mandarinos. Tento elegantný hotel sa nachádza v osídlenej oblasti a ponúka krásny výhľad na okolitú krajinu. V hoteli si môžete vychutnať tradičné panamské jedlá, ako aj ľahké občerstvenie, ktoré je ideálne na pikniky a výlety do parku.

Ak hľadáte ubytovanie súkromnejšieho charakteru, potom je tu aj rekreačné centrum Altos del Maria Retreat. Toto centrum ponúka rôzne typy ubytovania, od luxusných apartmánov až po skromnejšie bungalovy. Toto miesto sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí, kde sa môžete oddýchnuť a užívať si nádherný výhľad na okolitú prírodu.

Okrem toho, existuje aj mnoho ďalších hotelov a možností na ubytovanie, ktoré sa nachádzajú v blízkosti Altos de Campana National Park. Bez ohľadu na to, ktorý hotel alebo rekreačné stredisko si vyberiete, môžete byť istí, že vaše ubytovanie bude stáť za to.

Altos de Campana National Park je miesto, kde si môžete vychutnať prírodu, oddych a užívať si čas so svojimi blízkymi. Ponúka mnoho aktivít, ako sú turistika, prechádzky po nádherných turistických chodníkoch, divoké vodné športy a mnoho ďalších. Ak hľadáte miesto, kde strávite svoju dovolenku, Altos de Campana National Park určite stojí za to navštíviť.


Dovolenka Panama Altos de Campana National Park


Altos de Campana National Park je jedným z najkrajších národných parkov v Paname. Nachádza sa v juhozápadnej časti krajiny, asi hodinu cesty od hlavného mesta Panama City. Je to najvyššie položený národný park v Paname a ponúka návštevníkom nádherný výhľad na okolitú krajinu.

Dovolenka v Paname v Altos de Campana National Park je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa chcú vzdialiť od každodenného ruchu a hluku veľkého mesta. Tento národný park má veľa krásnych miest, ktoré stoja za návštevu.

Jedným z najkrajších miest v parku je vrchol Cerro Trinidad, ktorý je najvyšším vrcholom Altos de Campana National Park. Z jeho vrcholu sa návštevníci môžu tešiť na nádherný výhľad na okolitú krajinu, vrátane Panama City. Cesta na vrchol nie je príliš náročná a trvá asi dve hodiny.

Okrem Cerro Trinidad je v Altos de Campana National Park aj mnoho ďalších turisticky atraktívnych miest. Park ponúka množstvo turistických trás, ktoré návštevníkom umožňujú objavovať krásu jeho nádherných krajín. Turistické trasy vedú cez husté lesy a pozvoľna stúpajú k vrcholu, kde sa návštevníci môžu tešiť na nádherné výhľady.

Park je tiež domovom mnohých druhov zvierat a rastlín. Návštevníci, ktorí sa zaujímajú o ochranu prírody, si určite ocenia túto nádhernú divokú krajinu. Medzi najväčšie atrakcie, ktoré sa dajú vidieť v parku, patrí puma, jaguár a kočka oceľot.

Okrem toho, návštevníci Altos de Campana National Park si môžu vychutnať aj mnohé aktivity na vode. V blízkosti parku sa nachádzajú rieky a jazerá, kde sa dajú robiť rôzne vodné aktivity ako napríklad vodné lyžovanie, rafting a kajak.

V blízkosti národného parku Altos de Campana sa tiež nachádza mesto Chame, ktoré ponúka množstvo možností na nákupy, stravovanie a zábavu. Návštevníci si môžu vyskúšať panamské jedlá a zistiť viac o miestnej kultúre. Národný park Altos de Campana je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku v prírode a zároveň spoznať krásy a kultúru Panamy.

V každom prípade, Panama je krásna krajina a Altos de Campana National Park je jedným z jej najzaujímavejších miest, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. Dovolenka v Altos de Campana National Park bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom, ktorý si budete pamätať celý život.


Počasie Panama Altos de Campana National Park


Panama Altos de Campana National Park je krásny národný park nachádzajúci sa na vrchole hory v Pancama. Tento park je známy pre svoje malebné scenérie, nádhernú prírodu a pestrú faunu a flóru. Okrem toho, klimatické podmienky tohto miesta sú očarujúce a ponúkajú návštevníkom nezabudnuteľné zážitky.

Vzhľadom na svoju polohu v blízkosti rovníka, počasie v parku Altos de Campana je tropické s vysokou vlhkosťou a teplotami, ktoré sa pohybujú okolo 25 až 30 stupňov Celzia počas celého roka. Najsuchšie obdobie v parku trvá od decembra do marca, avšak aj v tomto období sa môžu vyskytnúť občasné zrážky. Na druhej strane, júl a august sú obvykle najmokrejšími mesiacmi v kalendári, kedy sa na mieste môžu vyskytnúť veľké množstvá dažďa.

Aj keď sa park nachádza v tropickom podnebí so značným množstvom zrážok, počasie sa v závislosti od nadmorskej výšky môže meniť. Na horách a pohoriach sú teploty miernejšie a vlhkosť môže byť nižšia ako v údolí. Klimatické podmienky na vrcholoch hôr sú tu chladnejšie, čo poskytuje ideálnu príležitosť pre turistov, aby si užili príjemnú prechádzku v krajinských scenériách.

Celoročná konzistentnosť počasia v parku Altos de Campana umožňuje návštevníkom ťažiť z prírodnej krásy tejto oblasti počas celého roka. Iba tam, kde sa vyskytnú búrky, môže byť poskvrnená krása tejto oblasti, ale v celkovom kontexte ponúka Altos de Campana návštevníkom veľa príležitostí pre nezabudnuteľné zážitky v prírode. Tak pokiaľ s tým súhlasíte, odporúčame vám navštíviť tento nádherný národný park počas celého roka.


Letenka Panama Altos de Campana National Park


Panama je krajina ležiaca medzi Kostarikou a Kolumbiou a je známa po svojich exotických tropických pralesoch, ktoré sú domovom pre mnoho druhov unikátnych rastlín a zvierat. Ak sa rozhodnete navštíviť Panama Altos de Campana National Park, môžete sa tešiť na úžasný pohľad na toto krásne územie.

Ak plánujete cestovať z ďaleka, určite budete potrebovať letenku do Panama City. Jednou z možností je rezervovať si letenku priamo uz turistického agenta, ktorý vám môže pomôcť pri hľadaní najlepších ponúk.

Altos de Campana National Park sa nachádza približne 50 kilometrov západne od Panama City, takže sa dostanete k nemu autobusom alebo taxíkom. Po príchode do parku môžete začať svoju túru po cestičkách a prejaviť sa do nádherných tropických hájoch.

Park je domovom mnohých druhov rastlín, ako aj zvierat, z ktorých najznámejšie sú pestrofarebné motýle, tapíri a javy. Môžete tiež navštíviť prírodné obdivovateľné miesta ako „La India Dormida“, kde si môžete pozrieť úchvatné scenérie a prechádzať sa po úbočiach hory.

Park má tiež mnoho zaujímavých trás, ktoré urobí túru pre návštevníkov príjemnou a zaujímavou skúsenosťou. Napríklad, pokúsite sa prekonať výškový meter nad úrovňou mora a vyhladávať živú bohatstvo parku.

V závislosti od obdobia roka, počasia a aktuálnych udalostí, môže byť potrebné si pred cestou skontrolovať aktuálne informácie o parku a jeho možnostiach. Park je však otvorený 7 dní v týždni a je ľahko dostupný.

Ak hľadáte nádhernú prírodu a úchvatné scenérie, Panama Altos de Campana National Park by mal byť na vašom zozname miest, ktoré sa treba navštíviť. A s dostupnosťou letenky do Panama City, cesta sa stáva ešte jednoduchšou a prístupnou.


Najčastejšie otázky a odpovede Panama Altos de Campana National Park


1. Čo je Panama Altos de Campana National Park?

Panama Altos de Campana National Park je národný park nachádzajúci sa na pobreží Panamy v provincii Panamá Oeste.

2. Aké sú otváracie hodiny parku?

Park je otvorený denne od 8:00 do 17:00.

3. Aké aktivity sú v parku dostupne?

Park ponúka rôzne aktivity, ako sú turistika, horská cyklistika, pozorovanie vtákov a prírodná turistika.

4. Musím si zakúpiť vstupenku na vstupe do parku?

Áno, návšteva parku si vyžaduje zakúpenie vstupenky, ktorá sa môže zakúpiť na vstupe.

5. Ako sa dostať do parku?

Park sa nachádza asi hodinu jazdy od mesta Panama City v provincii Panamá Oeste. Najlepšie je cestovať autom alebo si objednať súkromnú prepravu.

6. Je potrebné mať sprievodcu pri návšteve parku?

Nie, nie je nutné, aby mal návštevník sprievodcu, ale pre komplexnejšiu znalosť parku a jeho biodiverzity sa odporúča mať sprievodcu.

7. Aké druhy zvierat sa v parku vyskytujú?

V parku žije množstvo druhov zvierat, vrátane opíc, tapírov, leguánov, jaguárov a rôznych druhov vtákov.

8. Môže sa v parku kempovať?

Nie, v parku nie je možné kempovať.

9. Je v parku možné sa prenajať ubytovanie?

V parku nie je k dispozícii ubytovanie.

10. Aké má park prírodné atrakcie?

Park Altos de Campana ponúka krásne scenérie, ako sú vodopády, geotermálne pramene, hory a množstvo riečok a potokov.


Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Veľké množstvo uspokojených klientov

Výhodné ceny leteniek

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Prehľadávať letenky