Objavte lety za najlepšie ceny

Nový Zéland Marlborough Sounds

Ubytovanie Nový Zéland Marlborough Sounds


Nový Zéland Marlborough Sounds: Ubytovanie s nezabudnuteľným výhľadom

Marlborough Sounds sú jedným z najkrajších turistických miest v celej Novom Zélande. Tento nádherný pobrežný pruh sa nachádza na severnom ostrove, v blízkosti mesta Blenheim a ponúka jedinečnú kombináciu zelenej krajiny, jasne modrého mora, nádherných zátok a skalnatých útesov.

Vzhľadom na svoju izolovanosť a krásu, Marlborough Sounds sa stali obľúbenými miestami pre turistov z celého sveta. A určite by ste mali navštíviť tento rajský kút nezabudnuteľných zážitkov a zároveň sa ubytovať v mieste, kde si budete môcť vychutnať pohľad na more a prírodu.

Marlborough Sounds ponúka niekoľko typov ubytovania od luxusných hotelov po kempingové miesta alebo bungalovy priamo na pláži. Ak máte radi realistické dobrodružstvá, môžete si vyskúšať spanie pod zverou a stanovať v Mistletoe Bay alebo v Queen Charlotte Track.

Pre tých, ktorí uprednostňujú komfort, je k dispozícii viacere priestranné hotely vrátane populárneho Bay of Many Coves. Novovybudované apartmány v Portage Resort Hotel sú perfektné pre rodiny a skupiny priateľov, ktorí hľadajú väčšiu súkromnosť a nezávislosť.

Ak hľadáte jedinečnú skúsenosť, mali by ste tiež zvážiť pobyt v jednom z mnohých unikátnych bungalovov alebo domov, ktoré ponúkajú výhľad na more. Tieto možnosti sú však obmedzené a obvykle sa rýchlo vypredajú, takže by ste mali robiť rezerváciu vopred.

Ďalšou skvelou vecou je, že v mnohých ubytovaniach v Marlborough Sounds si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a vynikajúce miestne vína. Jeho bielu odrodu sa tvoria najznámejšie názvy, ako sú Sauvignon Blanc, Chardonnay, Pinot Noir a Riesling. Príjemné kombinácia vína a nádherné scenérie robí z tejto lokality skutočný zážitok.

Takže, ak chcete zažiť úžasný pobyt v srdci Marlborough Sounds, ubytovanie si môžete rezervovať buď online alebo si vyhľadať personalizovanú dovolenku podľa vašich preferencií v blízkosti prírody. Niektoré ponuky môžu dokonca zahrňovať kajakovanie, plachtenie, rybolov a iné aktivity. Oplatí sa preto rozhodne investovať čas do hľadania toho najlepšieho ubytovania v tomto nádhernom kúte Nového Zélandu.


Letenka Nový Zéland Marlborough Sounds


Nový Zéland je veľmi obľúbenou turistickou destináciou, kde nájdete prekrásnu prírodu a nezabudnuteľné zážitky. Mnohí toto miesto považujú za raj na zemi a vôbec sa nedivím. Tento článok sa zameriava na jedno z najkrajších miest na Novom Zélande - Marlborough Sounds.

Marlborough Sounds je súhrnom 1500 ostrovov, zátok a priehlbín nachádzajúcich sa v severnej časti Južného ostrova Nového Zélandu. Toto miesto je veľmi populárne medzi turistami, ktorí sa sem vracajú rok čo rok pre nezabudnuteľné zážitky a nádherné krásy.

Nový Zéland ponúka množstvo prekrásnych miest, ktoré stojí za to navštíviť, ale Marlborough Sounds je jedno z miest, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Pre tých, ktorí by si radi vychutnali prírodu, ponúka tento región množstvo príležitostí na prieskum. Môžete ísť na prechádzky, výlety na lodiach, alebo sa len tak prechádzať a obdivovať krásne prírodné scenérie.

Jazdenie na lodi je obľúbenou aktivitou v Marlborough Sounds. Môžete si prenajať malé motorové člny, alebo lodné túry sú tiež dostupné. Na týchto lodných túrach sa môžete pobaviť, kým plávate cez modré zátoky, ktoré sú obarené prekrásnymi zelenými ostrovmi. Tieto lodné túry sú dostupné pre každého, a preto je to skvelá príležitosť na využitie dovolenky v tomto priestore.

Ak hľadáte miesto na relax, môžete navštíviť niektoré z pláží, ktorých Marlborough Sounds ponúka. Pláže sú v tomto oblasti pomerne malebné, a takže si vychutnáte krásnu scenériu a pokoj, zatiaľ čo sa opaľujete alebo sa prechádzate podél pláže.

Mnoho ľudí si tiež oblúbi rybačku v tomto regióne. Dostanete sa na miesta, kde je možné chytiť rôzne druhy rýb, ako sú lososi, síhy, alebo orai a mnoho ďalších. Existuje množstvo spoločností, ktoré poskytujú takéto služby, takže je to skvelý spôsob, ako si vynovenie energie po náročnej dobe na ceste.

Marlborough Sounds je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá miesto na oddych, alebo na aktívny pobyt. Toto miesto je plné prírodných krás a ponúka ľuďom nezabudnuteľné zážitky, ktoré vás budú sprevádzať po celý svoj život. Pre rezerváciu leteniek, čo najskôr kontaktujte svojho cestovného agenta, alebo zarezervujte letenky online. Nezmeškajte príležitosť navštíviť jedno z najkrajších miest na Novom Zélande a zažite ho v jeho úplnej kráse.


Najčastejšie otázky a odpovede Nový Zéland Marlborough Sounds


Otázka: Kde sa nachádza Marlborough Sounds?
Odpoveď: Marlborough Sounds sa nachádza na Južnom ostrove Nového Zélandu, na pobreží Tichého oceánu.

Otázka: Koľko trvá cesta z hlavného mesta Nového Zélandu, Wellingtonu, do Marlborough Sounds?
Odpoveď: Cesta z Wellingtonu do Marlborough Sounds trvá asi 3 hodiny jazdy autom.

Otázka: Aké aktivity je možné robiť v Marlborough Sounds?
Odpoveď: V Marlborough Sounds je možné robiť množstvo vodných aktivít, ako napríklad kajakovať, jazdiť na lodi alebo stretávať sa s delfínmi alebo tučniakmi. Je tu aj množstvo turistických chodníkov pre peších návštevníkov.

Otázka: Ktoré miesta v Marlborough Sounds stojí za to navštíviť?
Odpoveď: Medzi najobľúbenejšie miesta v Marlborough Sounds patrí Queen Charlotte Track, Kenepuru Sound a Pelorus Sound.

Otázka: Je možné vidieť aj veľryby v Marlborough Sounds?
Odpoveď: Áno, v Marlborough Sounds sa dajú vidieť veľryby a to hlavne na západnom konci zálivu, v oblasti Tautoru / French Pass.

Otázka: Ako sa dá dostať do Marlborough Sounds, ak nemám vlastné auto?
Odpoveď: Cestovať do Marlborough Sounds bez auta je možné autobusom alebo taxíkom z rôznych miest na Novom Zélande, ako napríklad z Nelsonu alebo Pictonu. Taktiež je možné doletieť do letiska v Blenheim a odtiaľ si prenajať auto alebo si objednať prevádzkovateľa dopravy.

Otázka: Aké sú najlepšie časy pre návštevu Marlborough Sounds?
Odpoveď: Najlepšie časy pre návštevu Marlborough Sounds sú jar (september - november) a jeseň (marec - máj), kedy sú počasie a teploty príjemné a turistické atrakcie nie sú preplnené ľuďmi. Avšak, Marlborough Sounds sú krásne v každom čase roka, takže ak sa tam ocitnete v lete alebo zime, určite si užijete svoju návštevu.

Otázka: Čo si treba zobrať s sebou na návštevu Marlborough Sounds?
Odpoveď: Na návštevu Marlborough Sounds by ste si mali zobrať vhodné turistické oblečenie a obuv, slnečné okuliare, opaľovací krém, klobúk alebo čiapku, repelent proti hmyzu a foťák. Ak sa chystáte na vodné aktivity, nezabudnite na plavecké pomôcky a suché oblečenie.


Počasie Nový Zéland Marlborough Sounds


Marlborough Sounds je prekrásna časť Nového Zélandu, kde krásna príroda a pohoda tvoria jedinečnú atmosféru. Ako každé miesto na svete, aj Marlborough Sounds má svoje vlastné počasie.

Marlborough Sounds sa nachádza na južnom ostrove Nového Zélandu a okrem krásnych jazier, zátok a ostrovčekov je tu aj veľa dažďa. Tento región Nového Zélandu patrí k najsuchším, no aj tu narazíte na dažďové dni, ktoré vedia poriadne zapršať, ale keď už príde slnko, o to viac si ho užijete.

Vianočné počasie v Marlborough Sounds býva veľmi teplé a slnečné, teploty dosahujú až 25 stupňov Celsia. V januári až februári sa zvyšujú teploty a ani zimy nie sú príliš drsné, čím je táto oblasť vhodná na pobyt po celý rok.

Marlborough Sounds sa vyznačuje vysokou vlhkosťou vzduchu a striedaním dažďových dní so slnečnými. Obdobie dažďov býva pravidelne od mája do septembra, kedy je najlepšie zamerať sa na turistické aktivity v interiéri, ako sú múzeá, vinárstva a iné atrakcie regiónu.

Miestni obyvatelia v Marlborough Sounds si zároveň cenia svoje počasie, ktoré im dodáva do každodenného života energiu i skutočnu radosť. Je to miesto, kde prevažuje pohoda a uvoľnená atmosféra.

Ak hľadáte miesto so skvelým počasím na dovolenku, kde si užijete krásnu prírodu a oddych, Marlborough Sounds je pre vás to správne miesto. Tu sa vám naskytne skutočný zážitok z Nového Zélandu, ktorý nezabudnete.


Dovolenka Nový Zéland Marlborough Sounds


Nový Zéland je západná krajina, ktorá sa nachádza v Tichom oceáne. Jeho jedinečnou prírodou si získava srdcia návštevníkov z celého sveta. Ak hľadáte miesto na oddych, relax a zároveň chcete skúsiť niečo nové, potom Marlborough Sounds v Novom Zélande je vašou voľbou.

Marlborough Sounds je súostrovie v severnej časti Južného ostrova Nového Zélandu. Člení sa na štyri základné zóny - Queen Charlotte, Pelorus, Kenepuru a Mahau - ktoré sú obklopené krásnou prírodou. V tomto regióne miestni tvrdia, že existuje viac plavidiel ako ľudí, takže to nedáva pochopenie, prečo by ste tam nemohli prísť a mávať s vínom.

V regióne sa pestuje viac než 50 druhov hrozna, z ktorého sa vyrábajú vynikajúce vína. Mnohé z nich sú na svetovej úrovni a patria medzi najlepšie v Novom Zélande. Medzi známe vinárstva v tejto oblasti patrí napríklad Allan Scott Wines, Cloudy Bay, Hunters a Wairau River.

Okrem vína však poskytuje Marlborough Sounds aj mnoho ďalších aktivít. Medzi najobľúbenejšie patrí kajakársky zážitok, kde si môžete užívať nádherné výhľady a pokojné zákutia. Ak sa chcete ponoriť do chladiacej vody, sú tu aj skvelé miesta na potápanie. Okrem toho sú tu mnohé trasy na turistiku, čo Vám umožní preskúmať tento nádherný región.

Ďalším nezabudnuteľným zážitkom v Marlborough Sounds je prehliadka lodou. Vykúpte si s ďelfínmi a pozorujte morskú faunu a flóru. Počas tohto putovania sa môžete kochať pohľadom na krásne panorámy okolitej krajiny a obdivovať úchvatné scenérie.

Marlborough Sounds je miesto, kde môžete zažiť nielen prírodu, ale aj jedinečnú kultúru a históriu Nového Zélandu. Tam žije obyvateľstvo Maori, ktoré má bohaté kultúrne dedičstvo. Môžete navštíviť Maorskej aldey, kde sa dozviete o ich histórii, kultúre a tradíciách.

Kým sa rozhodnete, kde stráviť svoju dovolenku, nezabudnite o Marleborough Sounds. Toto miesto si vás získa svojím jedinečným mixom krásnej prírody, záznamnej histórie a kultúry a fantastického vínneho regiónu. Nie je to len miesto na dokonalý oddych a relax, ale aj zážitky a zážitky pre celú rodinu.


Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Veľké množstvo uspokojených klientov

Výhodné ceny leteniek

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Prehľadávať letenky