Objavte lety za najlepšie ceny

Maďarsko Debrecen Zoo

Počasie Maďarsko Debrecen Zoo


Maďarsko je známe svojím krásnym počasím a Debrecen Zoo je jedným z najpopulárnejších miest pre návštevníkov, ktorí si chcú vychutnať vonkajšie aktivity.

Debrecen Zoo sa nachádza v srdci Maďarska a celé mesto je známe svojou chladnou zimou a horúcim letom. Teploty v letných mesiacoch sa pohybujú okolo 30 stupňov Celzia, zatiaľ čo teploty v zimných mesiacoch klesajú na -5 stupňov Celzia.

Počasie v Debrecen Zoo je najpríjemnejšie na jar a na jeseň, keď teploty sú čerstvé a okolo 15 až 20 stupňov Celzia. Toto obdobie sa považuje za ideálne pre prechádzky po zoo a pozorovanie zvierat. V lete sa návštevníci môžu tešiť zo skvelého počasia a dlhých dní, ktoré sa skončia až neskoro večer. Avšak, kvôli horúcemu počasiu, by ste mali mať so sebou dostatočné množstvo vody a krému na ochranu pred slnkom.

V zime je Debrecen Zoo relatívne tiché miesto, kde si návštevníci môžu vychutnať krásny zimný výhľad na zvieratá a zahradu. Aj keď teploty sú nízke, je to stále príjemné miesto pre návštevníkov, ktorí si radi užívajú chladné a zimné počasie.

Zhrnutie:
Debrecen Zoo ponúka krásne počasie počas jarných a jesenných mesiacov s teplotami okolo 15 až 20 stupňov Celzia. Letné mesiace sú veľmi teplé s teplotami okolo 30 stupňov Celzia, ktoré vyžadujú dostatočné množstvo vody a krému na ochranu pred slnkom. V zimných mesiacoch sú teploty okolo -5 stupňov Celzia a Zoo je relatívne tichým miestom, kde si môžete vychutnať krásny zimný výhľad na zvieratá a zahradu.


Dovolenka Maďarsko Debrecen Zoo


Dovolenka v Maďarsku - uprostred prekrásnej krajiny a kultúry - je dokonalou šancou na odpočinok a zároveň nekonečné zážitky. Medzi najlepšie miesta pre oddych a zábavu patrí aj mesto Debrecen, ktoré ponúka mnohé atrakcie pre návštevníkov. Jednou z najobľúbenejších z nich je určite Debrecen Zoo.

Debrecen Zoo je miestom, kde si návštevníci môžu vychutnať prírodné scenérie a zároveň vidieť zvieratá z celého sveta. Zahrnuje približne 17 hektárov a každý rok ho navštívi tisíce turistov z celého sveta. Je to skutočne výnimočné miesto, kde sa spojili príroda, zvieratá a zábava.

Pri vstupe do zoo dostanete mape, ktorá vám ukáže všetky atrakcie, stánky s občerstvením, hospodárske zvieratá a hlavné pavilóny so zvieratami. Zoological Garden sa môže pochváliť mnohými zvieratami, od exotických zvierat ako sú tygri a levíne, cez slony a nosorožce až po zvieratá domáce ako sú kozy či kone. To všetko samozrejme so zachovaním potrebných podmienok na zabezpečenie ich pohodlia.

Okrem vidieckych prístrojov a prírodnej scenérie sa tu nachádza aj množstvo detských ihrísk, kde sa vaše deti budú môcť vybiť naplno a zároveň sa potom príjemne hrať. Zoological Garden má aj program pre deti, kde si môžu užiť niekoľko hodín v zábave a vzdelávaní o zvieratách.

Pre milovníkov zvierat ponúka Zoological Garden aj nezabudnuteľné zážitky, ako napríklad prehliadka okolo parku cez vozík ťahaný slonmi alebo kňazovými býkmi, výlet na konskom povozku alebo možnosť stretnúť sa s niektorými z najzaujímavejších zvierat v Zoo v rámci programu „Meet the keeper“. Je to prakticky možnosť cestovať svetom bez toho, aby ste opustili mesto Debrecen.

Debrecen Zoo je jedinečné miesto, aby ste si vychutnali prírodu a zvieratá, zábavu a kultúru. Je to príčinu, prečo by mohla byť Vaša dovolenka v Maďarsku ešte úžasnejšia. Uvoľnite sa, vychutnajte si atmosféru a zážitky, a nezabudnite návštívu Debrecen Zoo zaradiť na svoje zoznam.


Letenka Maďarsko Debrecen Zoo


Maďarsko je krajina s množstvom krásnych a zaujímavých miest, ktoré stojí za návštevu. Jedným z nich je aj mesto Debrecen, ktoré sa nachádza na východe krajiny. Ak patríte medzi milovníkov zvierat a chcete zažiť jedinečné zážitky, určite by ste nemali vynechať návštevu Debrecenskej zoo.

Jednou z najlepších možností, ako sa do Debrecenu dostať, je letecky. Letenky z Bratislavy, Prahy alebo Viedne na letisko Debrecen sú výhodné a presné. Po prílete na letisko si budete môcť prenajať auto alebo využiť verejnú dopravu a veľmi rýchlo sa dostať do centra mesta.

Debrecenská zoo, ktorá sa nachádza v samotnom srdci mesta, ponúka návštevníkom zaujímavé a jedinečné zážitky. Zoo má pestrú ponuku zvierat z rôznych častí sveta, vrátane rôznych druhov slonov, opíc, medveďov či jaguárov. Okrem toho si tu môžete prezrieť zaujímavé expozície zamerané na akváriá, plazy, ale aj vtáky či šelmy.

Pre deti a milovníkov zvierat je Debrecenská zoo ideálnym miestom na strávenie dňa. Okrem prehliadok zvierat si tu môžu deti vyskúšať aj rôzne atrakcie, ktoré sú určené špeciálne pre ne.

Návštevníci sa tu môžu tešiť aj na prekrásnu prírodu a zeleň, ktorá okolo zoo rastie. Výlet sem tak ponúka aj možnosť prechádzky s rodinou, piknikovania alebo relaxu pri jazierku.

Debrecenská zoo vám tak ponúka jedinečný zážitok, ktorý nezabudnete. Ak sa rozhodnete pre leteckú dopravu, určite by ste si pri rezervácii letenky mali zvoliť letisko Debrecen a užiť si skvelý zážitok v histórickom meste a v jeho hlavnej atrakcii - Zoologickom parku.


Najčastejšie otázky a odpovede Maďarsko Debrecen Zoo


Otázky a odpovede týkajúce sa Maďarsko Debrecen Zoo:

1. Kde sa nachádza Maďarsko Debrecen Zoo?

Maďarsko Debrecen Zoo sa nachádza v meste Debrecen, ktoré sa nachádza v severovýchodnej časti Maďarska.

2. Aké sú otváracie hodiny zoo?

Maďarsko Debrecen Zoo má otváracie hodiny v závislosti od ročného obdobia. V zimnom období je otvorené od 9:00 do 16:00 hod. a v letnom období od 9:00 do 18:00 hod.

3. Aké druhy zvierat má Maďarsko Debrecen Zoo?

Maďarsko Debrecen Zoo má rôzne druhy zvierat, vrátane zvierat z miestnych oblastí aj iných krajín, ako sú slony, pavy, medvede, lemví, opice, krokodíly a mnohé ďalšie.

4. Kolko stojí vstupenka do zoo?

Aktuálne ceny vstupeniek do zoo v roku 2021 sú nasledovné: dospelí - 2900 HUF, deti do 3 rokov - zdarma, deti od 3 do 18 rokov - 2300 HUF.

5. Má Maďarsko Debrecen Zoo občerstvenie a suveníry?

Áno, Maďarsko Debrecen Zoo má viacero miest, kde môžu návštevníci objednať občerstvenie a zakúpiť si suveníry, ako sú tričká, nášivky a rôzne hračky.

6. Je možné prevážať do zoo svojich domácich miláčikov?

Bohužiaľ nie, do zoo nie je možné prevážať so sebou domácich miláčikov vrátane psov a mačiek.

7. Má Maďarsko Debrecen Zoo nejaké programy pre deti?

Áno, Maďarsko Debrecen Zoo má rôzne programy pre deti, ako sú prezentácie zvierat, edukačné workshopy a aktivity na zlepšenie vzťahu k prírode.


Ubytovanie Maďarsko Debrecen Zoo


Debrecen Zoo je jeden z hlavných turistických cieľov Maďarska a ponúka návštevníkom nespočetné množstvo príležitostí na zábavu a oddych. Ak chcete prežiť nezabudnuteľnú dovolenku v tomto čarovnom meste, nemôžete si nevšimnúť skvelé možnosti ubytovania priamo v blízkosti tohto úžasného miesta.

Debrecen Zoo ponúka návštevníkom niekoľko možností ubytovania, ktoré sa prispôsobia každému rozpočtu a preferencii. Ak ste na pláne stráviť niekoľko dní v tomto krásnom meste a chcete zároveň ušetriť nejaké peniaze, skvelou možnosťou pre vás môžu byť hotelové izby v miestach, ktoré ponúkajú nižšie ceny. Niektoré z týchto hotelov majú dokonca vlastné reštaurácie a ďalšie zariadenia, aby ste sa mohli cítiť pohodlne a bezstarostne.

V prípade, že by ste radi zažili autentický pobyt v Maďarsku, mali by ste zvážiť možnosť pobytu v tradičnej maďarskej kolibe. Takéto ubytovania sú úplne iné ako klasické hotelové izby a poskytnú vám skutočný zážitok z maďarského kultúrneho dedičstva. Tieto koliby sú nielen typické pre svoj vzhľad, ale aj pre svoje služby a prístup k prírode, ktorá je nedaleko a ponúka možnosti na prechádzky a turistiku.

Pre tých, ktorí preferujú luxusnejšie ubytovanie, tu máme riešenie v podobe pobytu v miestnom penzióne alebo apartmáne. Tieto ponúkajú vyššiu kvalitu služieb a sú vybavené moderným nábytkom a zariadeniami. Navyše, mnohé z nich sa nachádzajú tesne pri vchode do zoo, takže sa nemusíte báť, že sa stratíte alebo nebudete mať dosť času na to, aby ste videli všetky zvieratá, ktoré si chcete pozrieť.

V každom prípade, či už sa rozhodnete pre hotel, kolibu, penzión alebo apartmán, Debrecen Zoo vám určite poskytne neskutočný zážitok a nezabudnuteľnú dovolenku. Nebudete ľutovať, že ste sa rozhodli stráviť niekoľko dní v tomto malebnom meste, pretože nájdete tu nielen nektoré z najkrajších zvierat a prírodných scenérií v Maďarsku, ale aj fantastické možnosti ubytovania priamo na mieste. Tak neváhajte a plánujte svoju cestu už teraz!


Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Veľké množstvo uspokojených klientov

Výhodné ceny leteniek

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Prehľadávať letenky