Objavte lety za najlepšie ceny

Jamajka Devon House

Najčastejšie otázky a odpovede Jamajka Devon House


Otázky:

1) Aké sú otváracie hodiny Devon House v Jamajke?
2) Aké sú vstupné poplatky?
3) Je potrebné rezervovať si vstupenky dopredu?
4) Môže sa návštevník zúčastniť prehliadky domu?
5) Aké sú možnosti stravovania v Devon House?
6) Existujú obchody v Devon House?
7) Má Devon House parkovisko pre návštevníkov?
8) Aké aktivity sú k dispozícii v Devon House?

Odpovede:

1) Devon House je otvorený denne od 10:00 do 22:00.
2) Vstupné poplatky závisia od veku a miesta pôvodu bežca. Pre miestnych obyvateľov je vstup zdarma, pre turistov je vstupné 10 USD pre dospelých a 5 USD pre deti do 12 rokov.
3) Nie je potrebné si vstupenky rezervovať dopredu, no v mnohých obdobích môže byť rad a čakacia doba.
4) Áno, Devon House organizuje prehliadky domu, v ktorých sa návštevníci dozvedia viac o histórii a kultúre Jamajky.
5) Devon House ponúka rôzne možnosti stravovania, od rýchleho občerstvenia až po reštaurácie s tradičnými jamajskými jedlami.
6) Devon House má niekoľko obchodov, v ktorých si môžete kúpiť suveníry, darčeky a potraviny.
7) Devon House má parkovisko pre návštevníkov, avšak v období najvyššieho turistického ruchu býva často zaplnené.
8) V Devon House si môžete užiť prechádzku parkom, navštíviť múzeum cukrovarníctva alebo sa zúčastniť vyhliadkového letu na Jamajke.


Ubytovanie Jamajka Devon House


Jamajka je známa svojimi krásnymi plážami, reggae hudbou a jedinečnou kultúrou. Ak sa vydáte na Jamajku na dovolenku, musíte si určite zarezervovať ubytovanie v zrekonštruovanom Devon House.

Devon House, postavený v 19. storočí, bol kedysi domom bohatých kakaových producentov. Dnes je Devon House krásne reštaurovanou mestskou vilou, ktorá je teraz jednou z najpopulárnejších turistických atrakcií na Jamajke.

Ubytovanie v Devon House je luxusné a pohodlné. Každý z izieb má klimatizáciu, sú tam krásne posteľné prádlo a kúpeľne s tekutým mydlom a šampónom. Okrem toho majú izby balkón alebo terasu s výhľadom na krásny záhradu. Ak teda hľadáte ubytovanie v historickej budove s modernou výbavou, Devon House je pre vás ideálne miesto.

Okrem toho, Devon House ponúka aj ďalšie vybavenia ako napríklad bazén, posilňovňu, konferenčné miestnosti a najmä reštauráciu, kde si môžete vychutnať tradičné jamajské jedlá. V reštaurácii sa nachádza tiež cukráreň, kde si môžete pochutiť na rôznych druhoch koláčov a zmrzliny.

Okolie Devonskej rezydencie má veľa na ponúkanie. V blízkosti sa nachádzajú mnohé miesta, kde si môžete užiť jamajskú kultúru a životného štýlu. Môžete navštíviť miestne trhy ako Half Way Tree, kde si môžete zakúpiť tradičné jamajské rukodielo a suveníry alebo si užiť jamajskú hudbu a tanec v uliciach.

Celkovo, Devon House je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú luxusné a historické ubytovanie. Ponúka vám príležitosť prežiť nezabudnuteľnú dovolenku a objaviť krásy Jamajky. Ak sa chystáte na Jamajku, nemali by ste vynechať príležitosť bývať v tejto krásnej historickej budove.


Letenka Jamajka Devon House


Letenka do Jamajky je sen mnohých cestovateľov. Toto karibské ostrovné kráľovstvo je známe svojou relaxačnou atmosférou, exotickými plážami a bohatou historickou kultúrou. Medzi najkrajšie miesta na Jamajke patrí bezpochyby Devon House, zrekonštruovaný koloniálny dom, ktorý si získal srdcia návštevníkov z celého sveta.

Vznik Devon House sa datuje do 19. storočia. V roku 1881 ho získal George Stiebel, prvý Jamajčan, ktorý sa stal milionárom. Po rekonštrukcii sa dom stal skutočnou perličkou koloniálnej architektúry a ponúka svojim návštevníkom kúzlo minulosti a nádherný výhľad na tropickú záhradu.

V Devon House nájdeme taktiež množstvo obchodíkov, v ktorých si môžeme zakúpiť tradičné jamajské rukodielne výrobky, ako sú drevené súsošia, tkaniny či vyrábané z kože tašky a opasky. Priamo v areáli domu sa nachádza aj množstvo reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať výborné jamajské špeciality.

Jednou z najväčších atrakcií Domu Devon je nepochybne jeho slávny zmrzlinový obchod, ktorý už viac ako sto rokov oslovuje návštevníkov svojou krémovou chuťou a fantastickou kvalitou. Vlažné jamajské počasie nás však presviedča, že zmrzlina je na čase iste potrebná.

Návšteva Devon House je nezabudnuteľným zážitkom. Každý, kto príde sem, okamžite padne pod jeho čarovné kúzlo. Kúzlo minulosti, ktoré ešte stále žije v týchto krásnych koloniálnych stenách. Preto neváhajte a vyrazte do Jamajky na nezvyčajné dobrodružstvo s Devon House!


Počasie Jamajka Devon House


Devon House je známe miesto Jamajky. Nachádza sa v centre hlavného mesta Kingston, kde sa nachádza historický dom, ktorý pôvodne patril úspešnému podnikateľovi Georgeovi Stehlirovi. Dnes je Devon House slávnym turistickým miestom, ktoré je populárne pre svoje sladkosti, zmrzliny a krásny park.

Keď sa dívame na počasie Jamajka Devon House, najlepší čas na návštevu je medzi decembrom a aprílom, kedy tam vládne suché obdobie s nízkou vlhkosťou a teplotami okolo 27 °C. Toto je ideálny čas na prechádzky po okolí a na ochutnávanie rôznych sladkostí a zmrzliny, ktoré sú dostupné v Devon House.

Na druhej strane, počas leta a jesene (medzi májom a novembrom), môže byť počasie Jamajka Devon House o niečo viac náročné. Toto obdobie je charakteristické vyššou vlhkosťou a zvýšeným rizikom búrok a hurikánov, ktoré môžu spôsobiť problémy pre turistov.

To však neznamená, že by ste sa nemohli návštevy Devon House v týchto mesiacoch užiť. Ak sa rozhodnete v tomto období na návštevu Jamajky, mali by ste sa pripraviť na to, že počasie môže byť menej priaznivé a že by ste mali byť pripravení na rýchle zmeny počasia.

V každom prípade by ste mali mať na pamäti, že počasie Jamajka Devon House je všeobecne teplé a vlhké po celý rok. Ak chcete užiť si najlepšiu návštevu, mali by ste si zvoliť najvhodnejšie obdobie pre vašu návštevu, aby ste sa mohli pozrieť na krásne miesto, ktoré ponúka toto miesto.


Dovolenka Jamajka Devon House


Výlet na Jamajku vždy znamenal neopakovateľný zážitok pre dobrodružného turistu. Jedným z miest, ktoré by na vašom zozname mali byť, je určite Devon House. Devon House je historický dom, ktorý sa nachádza v Kingston na Jamajke a ponúka množstvo aktivít ako sú prehliadky, degustácie a nákupy.

Devon House je nádherný dvorček s kruhovým fontánou v strede a súborom zlatistých obkladov. Tento dom je prevzatý vládou a zrekonštruovaný na mieste a stala sa z nej kultúrna atrakcia pre návštevníkov z celého sveta. Devon House ponúka príjemnú a dobrodružnú atmosféru a súkromný dom je navrhnutý tak, aby umožňoval ľuďom vidieť život na Jamajke v minulosti.

Vo vnútri si turisti môžu prezerať tradičné umenie, remeslá a fotografiu. Návštevníci si môžu tiež vypočuť príbehy o domácnosti a zaujímavostiach Jamajky. Devon House ponúka vzrušujúce zážitky pre návštevníkov, ktorí sa tu môžu naučiť o kultúre a histórii Jamajky.

Okrem prehliadok a návštev sú aj degustácie domáceho zmrzlina. Devon House je známa svojimi tradičnými zmrzlinovými príchuťami ako napríklad kokosové, rumske alebo pistáciové zmrzliny. Toto miesto je známe ako sprievodca po svete chladu a poskytuje zákazníkom mnoho druhov chutných zmrzlinových príchutí, ktoré sú vyrobené z najlepších a najkvalitnejších ingrediencií, aby vám umožnili užiť si čisté a prírodné chutné zmrzliny.

Pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu a oddych od každodenného priebehu, Devon House ponúka tiež nákupné možnosti, kde si môžete zakúpiť tradičné suveníry, remeselné výrobky a darčeky. Nákupník môžu prehliadať miestne výrobky a nájdu si tú správnu vec pre svojich priateľov a rodinu.

V záverečnej fáze svojej návštevy môžu turisti relaxovať na terase a užívať si znamenitého pohľadu na historický dom a okolitú prírodu. Devon House je skutočne jeden z najlepších miest na Jamajke, ktoré by ste mali určite navštíviť. Toto miesto bude pre vás neopakovateľným zážitkom a zanechá vám nezabudnuteľné spomienky na dovolenku.


Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Veľké množstvo uspokojených klientov

Výhodné ceny leteniek

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Prehľadávať letenky