Objavte lety za najlepšie ceny

Gambie Tendaba Camp

Počasie Gambie Tendaba Camp


Gambia je malá, ale fascinujúca krajina v západoafrickom pobrežnom pásme. Tendaba Camp, ktorý sa nachádza na juhovýchode Gambie, ponúka návštevníkom nezabudnuteľné výhľady na rieku Gambia a okolité lesy.

Počasie v Tendaba Camp je celoročne teplé a vlhké. Nadmorská výška v lokalite je 15 metrov nad morom. Tendaba Camp sa nachádza v tropickom podnebnom pásme a má vysokú vlhkosť. Prší tu takmer celý rok a kvapky padajú na suché pôdy a nasiakajú farbu zelenej rieky i okolitých lesov.

Najvyššie teploty sa tu dosahujú počas obdobia harmattanu, keď vietor z Sahary privádza suchý a prašný vzduch. Hoci teploty v tomto období môžu byť veľmi vysoké, nočné teploty klesajú na príjemných 20 až 22 stupňov Celzia.

Obdobie dažďov prebieha vo veľkej miere od júna do októbra s vysokými teplotami a vysokou vlhkosťou. Priemerné teploty sú v tomto období okolo 28 až 32 stupňov Celzia. Voda v rieke má priemernú teplotu 27 stupňov Celzia, takže sa predpokladá, že Tendaba Camp bude ideálnym miestom na kúpanie.

Od novembra do mája sú teploty v Tendaba Camp pohodlné a nočné teploty sa pohybujú okolo 18 až 22 stupňov Celzia. Toto obdobie je pre Tendaba Camp najvhodnejšie na návštevu, keďže teploty sú príjemné a vlhkosť je nízka.

Celkovo možno povedať, že Tendaba Camp ponúka príjemné tropické počasie celoročne. Ak plánujete navštíviť túto oblasť Gambie, odporúča sa, aby ste si so sebou vzali ľahké oblečenie a dostatok nápojov, aby ste sa mohli ukľudniť počas teplých letných dní. Môžete sa tiež rozhodnúť pre nosenie voľného a priedušného oblečenia v prípade, že bude prší. Všetko však s ohľadom na verejný poriadok a hygienu.


Najčastejšie otázky a odpovede Gambie Tendaba Camp


1. Aké ubytovanie poskytuje Tendaba Camp?

Tendaba Camp poskytuje ubytovanie v bungalovoch umiestnených pri rieke.

2. Koľko stojí ubytovanie v Tendaba Camp?

Ceny ubytovania závisia od sezóny a typu ubytovania, takže sa môžu líšiť. Všetky informácie o cenách sa dajú nájsť na webovej stránke Tendaba Camp.

3. Je v Tendaba Camp k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie?

Bohužiaľ, v Tendaba Camp nie je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie.

4. Môžem si zakúpiť jednodňové výlety v Tendaba Camp?

Áno, Tendaba Camp organizuje rôzne jednodňové výlety.

5. Aké aktivity poskytuje Tendaba Camp?

Tendaba Camp organizuje rôzne aktivity ako safari, prehliadky oblasti, rybárčenie a podobne.

6. Aké klimatické podmienky sú v Tendaba Camp?

V Tendaba Camp panuje týpické teplé a vlhké klima pre oblasť pobrežia Gambie, ale vďaka blízkosti rieky Gambia sú teploty trochu nižšie.

7. Aké druhy zvierat môžete v oblasti Tendaba Camp vidieť?

V oblasti Tendaba Camp môžete vidieť rôzne druhy vtákov, opíc, krokodílov a ďalších druhov zvierat v ich prirodzenom prostredí.

8. Ako sa dostať do Tendaba Camp?

Najlepšie je sa dostať na letisko v Banjule a následne cestovať s autobusom alebo taxíkom do Tendaba Camp, čo je asi 3 hodiny jazdy.

9. Čo je to Tendaba Camp?

Tendaba Camp je tábor v Gambii, ktorý ponúka turistické aktivity a ubytovanie pri rieke Gambia.

10. Aké ďalšie atrakcie sú v blízkosti Tendaba Camp?

V blízkosti Tendaba Camp sa nachádza niekoľko iných turistických miest ako napríklad Niumi National Park, Janjangbureh, Abuko Nature Reserve a mnoho ďalších.


Ubytovanie Gambie Tendaba Camp


Gambia, známa aj ako Krajina úsmevov, je malá africká krajina, ktorá je obľúbená nielen kvôli svojej krásnej prírode, ale aj kvôli jej jedinečnej kultúre a tradičným festivalom. Ak sa rozhodnete navštíviť Gambia, nevynechajte príležitosť zúčastniť sa niektorých z nich.

Pri hľadaní ubytovania v Gambii, Tendaba Camp je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú autentický a jedinečný zážitok. Tendaba Camp sa nachádza v južnej časti Gambia národného parku – Kiang West National Park. Ubytovanie stojí na brehu rieky Gambia a poskytuje dokonalé prostredie pre pozorovanie vtákov a iných zvierat v ich prirodzenom prostredí.

Tendaba Camp ponúka rôzne typy ubytovania, vrátane pohodlných izieb, chatrčí a stanov. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené klimatizáciou a majú vlastné kúpeľne a záchody. Chatrče a stanové stany sú vybavené sietečkami, ktoré poskytujú ochranu pred muchami a komármi. Za prídavný poplatok môžete využiť služby čistenia a prania.

Okolie Tendaba Camp ponúka mnoho príležitostí na objavovanie a dobrodružstvo. Môžete si prenajať loď a preplávať sa riekou Gambia, pričom môžete sledovať krokodíly, hyeny a rôzne druhy vtákov. Môžete sa tiež ísť prechádzať po národnom parku a vidieť rôzne druhy zvierat, vrátane levov, opíc, antilop a slonov. Tendaba Camp organizuje aj nočné prechádzky a safari, kedy sa môžete v noci pozerať na hviezdy a počúvať zvuky nočnej prírody.

Ak ste fanúšikom kultúry a histórie, určite navštívte susedné dediny a poobzerajte sa po miestnych trhoch. Tu môžete vidieť, ako ľudia vyrábajú tradičné rukodielné výrobky a ochutnať domáce jedlá aj nápoje.

Tendaba Camp ponúka okrem ubytovania aj rôzne služby a programy, vrátane masáží a cvičenia jogov, či kurzy na poznanie flóry a fauny. Ľudia, ktorí hľadajú oddych a relax sú tu správne.

Keď navštívite Gambia, Tendaba Camp by mala byť vašou jedinou voľbou, ak hľadáte jedinečné a autentické ubytovanie v prirodzenom prostredí. poskytuje dokonalé zážitky od prírody aj z kultúry a histórie a ostane vám v pamäti ako jedna z najkrajších dovoleniek.


Dovolenka Gambie Tendaba Camp


Dovolenka v Gambii v Tendaba Camp je nezabudnuteľný zážitok pre všetkých cestovateľov, ktorí hľadajú autentické zážitky v exotických krajoch sveta. Tendaba Camp sa nachádza v národnom parku Národný park Kiang West, ktorý je známy svojou bohatou divočinou a mnohými fascinujúcimi druhmi rovnakonožcov.

Ak hľadáte absolútny kľud a pohodu, tak Tendaba Camp je ideálnou voľbou. Tento kemp je skutočne priestraný, umiestnený medzi stromami a umožňuje vám skutočne objaviť prírodu tohto krásneho miesta. V Tendaba Camp nájdete všetko, čo potrebujete pre komfortné ubytovanie v exotickom kempu. Tento rezort ponúka všetko pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť od vypätého pracovného života a pobytu v hlučných mestách.

V Tendaba Camp sa môžete tešiť z nádherného prostredia, ktoré sa nachádza na pobreží Atlantiku. Okrem toho, že si tu užijete oddych, môžete sa zúčastniť rôznych dobrodružstiev, ako napríklad safari, prechádzky po miestnych trhoch či výlety do miestnych obcí. Aj keď bude vaším hlavným cieľom relaxovať a užívať si pohodu, určite nezabudnite navštíviť blízke miesta, ktoré sú plné fascinujúcej kultúry a histórie.

Ak máte radi miestnu kuchyňu, v Tendaba Camp určite nájdete to, po čom túžite. Každý deň sa tu podáva tradičné jedlo z miestnych surovín, ktoré vám prináša pravú chuť Gambie.

Celkové hodnotenie pobytu v Tendaba Camp je skutočne pozitívne. Pre tých, ktorí hľadajú dovolenku v tichom prostredí blízko prírody, je toto miesto ideálnou voľbou. Všetko tu môžete nájsť - od nádherného prostredia a mnohých aktivít až po tradičné miestne jedlo. Ak sa chystáte na dovolenku, vyskúšajte toto miesto a uvidíte, že pandémia koronavírusu vám neubrala kúsok z vašej eufórie a dôležitý je každý okamih, ktorý môžete stráviť so svojimi blízkymi.


Letenka Gambie Tendaba Camp


Letenky do Gambie ročne sú kupované tisíckami inšpirujúcich prírodných krás a fascinujúcim pohľadom do kultúry a života miestnych obyvateľov. Ak hľadáte miesto, kde sa budete môcť oddýchnuť od každodenného ruchu a vychutnávať si krásy prírody, potom je Gambie tou správnou voľbou.

Gambia sa môže pochváliť kultúrou, ktorá je bohatá na miestnu hudbu, tance a tradičné remeslá. Okrem toho ju možno nazvať aj prírodnou baštou, kde sa môžete dostať do kontaktu s rôznymi druhmi zvierat ako napríklad opíc, krokodílov a rozmanitých vtákov.

Tendaba Camp je jedným z najpopulárnejších miest v Gambii, ktoré si obľúbili nielen turisti, ale aj miestni obyvatelia. Nachádza sa pri brehu rieky Gambia a poskytuje návštevníkom úžasné výhľady na okolitú prírodu. Tendaba Camp je najlepšie miesto pre tých, ktorí hľadajú kvalitný oddych a chcú sa v pohodlí zrelaxovať.

Tendaba Camp ponúka svojim návštevníkom širokú škálu aktivít s cieľom, aby si každý našiel niečo pre seba. K dispozícii sú organizované prechádzky po pláži, plavby na lodi, milovníci golfu si môžu zahrať golfovú hru, nočné safari po lesných oblastiach je nezabudnuteľným zážitkom pre každého.

V rámci pobytu na Tendaba Camp vám náš personál poskytne profesionálnu a starostlivú starostlivosť počas celého pobytu. V rajskom prostredí budete môcť relaxovať a oddávať sa svojim záľubám.

Gambia je krajinou, ktorá vám ponúka neuveriteľné zážitky a Tendaba Camp je jedným z miest, ktorý vám umožní zažiť ich snáď všetky. Preto ak hľadáte miesto, kde sa budete môcť plne oddýchnuť a zrelaxovať v prirodzenom prostredí, Gambie a Tendaba Camp je tou správnou voľbou. Stačí si len zakúpiť letenku a vychutnávať si okolie v Gambii.


Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Veľké množstvo uspokojených klientov

Výhodné ceny leteniek

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Prehľadávať letenky